Diş Kaplama Konya Fiyatları | Zirkonyum Kaplama Diş Uzmanı

Diş Kaplama Konya Fiyatları Zirkonyum

Diş Kaplama Konya Fiyatları yaptırmak isteyen bireyin ağız ve diş yapısının yanı sıra pek çok şeye göre değişmektedir. Diş kaplama konya fiyatları öğrenmek için hemen şimdi iletişime geçin. 

Dişler gülüşü güzelleştirir. Bu yüzden güzel, beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmak güzel bir gülüş için önemli olmaktadır. Dişler bazı nedenlerden dolayı çürüyebilmektedir. Diş çürüklerinin ilerlemesi de diş kayıplarına yol açmaktadır. Dişlerin kaybı hem gülüş estetiğini hem de çiğneme, ısırma ve konuşma gibi önemli fonksiyonların bozulmasına neden olmaktadır. Özellikle ön dişlerin çürümesi estetik olarak hoş görünmemektedir. Bu gibi durumlarda çürük dişleri restore etmek, beyaz ve düzgün dişler elde etmek için dişlere kaplama yapılmaktadır. Metal, kuron, seramik, porselen ve zirkonyum gibi birkaç çeşit kaplama bulunmaktadır. Fakat klinik olarak sağladığı avantajlardan dolayı Konya zirkonyum diş kaplama yöntemini daha sık kullanmaktayız.

Diş Kaplama Konya Fiyatları - Zirkonyum Kaplama Diş Uzmanı
Diş Kaplama Konya Fiyatları - Zirkonyum Kaplama Diş Uzmanı

Konya Zirkonyum Diş Kaplamasının Özellikleri

Dişlerde kullanılan zirkonyum kaplama diğer kaplamalara göre daha avantajlıdır. Kişinin kendi dişleri gibi doğal görünmektedir. Çok sağlam yapıları vardır, ışığı geçirme özelliğine sahiptir. Kırılma ve çatlama riski çok azdır, uzun ömürlüdürler. İstenilen beyazlığa kolay bir şekilde ulaşılabilir. Son olarak ise sıcak ve soğuğa karşı hassasiyet yaratmamaktadır. Birçok avantaja sahip olmasından dolayı diş kaplamalarında zirkonyum en fazla tercih edilen türdür. Fakat zirkonyum kaplama diş fiyatları konya içerisinde en pahalı olan kaplama türüdür. Bunun sebebi ise diğer kaplama çeşitlerinden daha avantajlı olmasıdır.

Diş sorunlarınız için şimdi iletişime geçin

Zirkonyum Kaplama Nasıl Uygulanır? | Konya Diş Kaplama Uzmanı

Kliniğimizde zirkonyum diş kaplama uygulaması hizmetini vermekteyiz. Kaplama uygulama aşamaları ise şu şekilde olmaktadır. İlk olarak hastaya tedavi sırasında herhangi bir acı hissetmemesi için anestezi verilir. Kaplama yapılacak dişler gerektiği kadar törpülenerek küçültülür ve ölçüsü alınır. Törpülemeden sonra hemen işleme devam edilmediği için küçültülen dişlerin yerine geçici bir diş yapıştırılmaktadır. Daha sonra hasta kaplama diş rengine karar verir. Ölçüsü alınan dişler 1 hafta içerisinde hazırlanır. Geçici olarak takılan dişler yerinden çıkarılır ve zirkonyum kaplama dişlere takılır. Ve Konya zirkonyum diş kaplama bu şekilde sonlanır. Hastanın belirli bir süre kaplamaların durumuna bakmak için doktor kontrolüne gelmesi gerekmektedir. Klinik olarak tedavi sonrası da hastaların durumunu takip etmekteyiz. Estetik bir görünüm elde etmek için zirkonyum kaplamayı tüm hastalarımıza önermekteyiz. Daha fazla bilgi için şimdi Konya Diş Hekimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Diş Kaplama Randevu Formu