Lamine Diş Kaplama Konya ve Fiyatları

Lamine Diş Kaplama Konya

İnsanların büyük bir kısmı sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmak istemekte ve bu nedenle ağız bakımına büyük bir özen göstermektedir. Ön dişlerinde renk farklılıkları, çürükler, çarpıklaşmalar ve bu gibi çeşitli sorunlar bulunan kişiler, gülüş estetiklerinin bozulması nedeni ile öz güven sorunu yaşayabilir ve kendilerini toplum içinde rahatsız hissedebilirler. Sağlık alanında teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok yenilik yapılması, diş sağlığı ile ilgili problemler yaşayan kişilerin bu sorunlarından en verimli şekilde kurtulabilmelerine olanak sağlamıştır. Bu noktada özellikle ön dişlerinde problem yaşayan kişilere uygulanmakta olan ve herhangi bir aşınma ya da farklı bir soruna neden olmayan lamina diş kaplamaları, kişilerin dişlerinde bulunan sağlıklı dokunun zarar görmemesini sağlamaktadır. Lamima diş kaplama Konya konusunda alanında uzman hekimler ile çalışan merkezimizde, tedavi öncesi hastalar detaylı bir şekilde muayene edilmekte ve tedavi bu incelemelerden sonra başlatılmaktadır.

explaining-possible-heart-disease-XG7ETS8.jpg

Lamine Diş Kaplama Konya'da Kimlere Yapılır?

Özellikle estetik diş hekimliği alanında sıklıkla kullanılan porselen diş kaplama tedavisi, diş ya da çene gelişimini tamamlamış olan ve dişlerinin görüntüsünden rahatsız olan tüm insanlara sorunsuz bir şekilde uygulayabilmektedir.

-Ön dişlerinde kırılma ya da aşınma bulunan kişiler,

-Diş beyazlatma tedavilerinden yeterli ve istenilen başarıyı elde edememiş kişiler,

-Diş çarpıklaşması ve gülüş estetiği aşamalarında ortodonti tedavisini tercih etmeyen kişiler,

-Ön dişlerinde diastema ya da çürük olarak bilinen boşluklar bulunan kişiler,

-Rengi bozulan ya da eski dolgulara sahip kişiler,

-Dişlerinin minelerinde genetik nedenlerden dolayı yapısal bozukluk ya da pürüz olan kişiler,

-Dişlerinin boylarında orantısızlık ya da yapısal bozukluklar bulunan kişiler Konya’da lamine diş kaplama tedavisini tercih etmektedir.

Diş sorunlarınız için şimdi iletişime geçin

Lamina Diş Kaplama Avantajları Nelerdir?

Lamina diş kaplama Konya tedavileri uzman ve bilinçli kişiler tarafından yapıldığında, hastaların sayısız fayda kazanmasını sağlamaktadır. En önemli artısı estetik bir görüntü olan porselen diş kaplama, yapımında kullanılmakta olan malzeme sayesinde kişilerin kendi diş rengine oldukça uyumlu bir yapıya sahip olmaktadır. Estetik diş hekimlerinin de sıklıkla kullanmakta olduğu lamina diş kaplamaları, pürüzsüz bir yapıya sahip olması sayesinde, uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılmakta ve renk değişikliği yaratmamaktadır.

Ayrıca lamine diş kaplama konya fiyatları hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Randevu Formu